انتشار فصل سوم سریال Dark از شبکه نتفلیکس + لینک دانلود

ویدا باقری
۹ تیر ۱۳۹۹
انتشار فصل سوم سریال Dark از شبکه نتفلیکس + لینک دانلود
شبکه نت فلیکس در سال گذشته بود که بعد از انتشار فصل دوم Dark (دارک) از تمدید دوباره ی این سریال خبر داد. فصل سوم دارک قرار است فصل پایانی آن باشد. این سریال در تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۰ یعنی ۷ تیر ۱۳۹۹ از شبکه Netflix منتشر شد.
شبکه نت فلیکس در سال گذشته بود که بعد از انتشار فصل دوم Dark (دارک) از تمدید دوباره ی این سریال خبر داد که فصل سوم دارک قرار است فصل پایانی آن باشد. این سریال در تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۰ یعنی ۷ تیر ۱۳۹۹ از شبکه Netflix منتشر شد. قبل تر از این نتفلیکس با انتشار تریلر فصل سوم سریال دارک، بخشی از اتفاقات پایانی را منتشر کرده بود.


همانطور که احتمالا می‌دانید، موضوع سریال دارک سفر در زمان است. این مجموعه داستانی پیچیده و چند لایه داشته و برای درک کامل آن نیاز به دقت بالایی دارید. یکی از سردرگم کننده ترین فیلم های تلویزیون که در سر زبان ها افتاد، فصل اول سریال علمی تخیلی (تاریک) Dark است.که در فصل اول در سه خط زمانی مختلف جریان داشت و به رابطه های فامیلی و دوستانه درهم برهم چهار خانواده شهرِ کوچکی در آلمان می‌پرداخت. 


حتی قبل از پخشِ فصل دوم هم به‌طرز دلنشینی سریالِ سختی برای تماشا کردن بود که نگاهِ ریزبینانه و کاراگاهی بینندگانش را می‌طلبید اما بعد از اینکه هشت اپیزودِ جدید سریال، دو خط زمانی و حتی چند کاراکتر جدید و ارتباطاتِ فامیلی بیشتر به سریال اضافه کردند. سریال دارک نخستین اثر المانی نتفلکیس و یکی از پربیننده ترین محصولات این شبکه است. این مجموعه توسط باران بو اودار (Baran bo Odar) و همسر وی، یانتیه فریز (Jantie Friese) ساخته شده است.


در تیزر تریلر سریال دارک شاهد آن بودیم که گفته می‌شد فصل سوم پایانی برای یک آغاز و همچنین آغازی برای یک پایان خواهد بود که در واقع این موضوع به تکمیل سیکل و شروع آن کنایه دارد. در طول تریلر جوناس به گذشته باز می‌گردد و برای لحظات کوتاهی نیز مارتا، جوناس و آدام را مشاهده می‌کنیم و شاهد نوشته «آخرین چرخه آغاز می‌شود» و «آخرین چرخه به اتمام می‌رسد» نیز هستیم. مثل دو فصل اول، وظیفه ساخت فصل سوم سریال Dark بر عهده باران بو اودار و جنتی فریشه بوده است. لوئیس هافمن، الیور ماسوچی، یوردیس تریبل، سباستین رودولف، مایا شون، آناتولی تاوبمان، کارولین آیشورن، مارک واشکی، استفان کمپیرث، آن رات-پل، آندریاس پیتسچمن، لیزا ویکاری، آنگلا وینکلر، سباستین هالک و میشائیل مندل، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال دارک حضور داشته و ایفای نقش دارند.


خلاصه سریال Dark 

سریال دارک در شهری خیالی به نام ویندن اتفاق می‌افتد. در این شهر بچه‌ها در حال غیب شدن هستند. و همین باعث می‌شود که چهار خانواده و گذشته‌شان به یکدیگر مرتبط شود. راز و رمزهای گذشته بر زندگی سه نسل از همین خانواده‌ها اثر می‌گذارد. شخصیت اصلی سریال دارک پسری به نام جوناس کانوالد است. یک نوجوان که سعی دارد با خودکشی پدرش کنار بیاید. از طرفی دیگر اولریک نیلسن پلیس است که برادرش 33 سال پیش گم شده و حالا هم پسر کوچکش گم شده است. این سریال گرچه یک سریال فانتزی و علمی-تخیلی است، اما از این هم فراتر می‌رود و موضوعاتی فلسفی و هستی‌گرایانه را مطرح می‌کند..