فیلم Sinister ترسناک‌ترین اثر سینمایی تاریخ + لینک دانلود

ویدا باقری
۷ آبان ۱۳۹۹
فیلم Sinister ترسناک‌ترین اثر سینمایی تاریخ + لینک دانلود
به تازگی گروهی از محققان براساس ضربان قلب بینندگان فهرستی از ترسناک‌ترین آثار سینمایی را تهیه کرده‌اند که ترسناک‌ترین فیلم تاریخ هم از نظر آن‌ها چیزی نیست جز فیلم Sinister. یا همان شوم (شیطانی) که در سال 2012 به کارگردانی اسکات دریکسون و نوشته ی اریکسون و کارگیل ساخته شده است.

فیلم Sinister جزء ترسناک‌ترین اثر سینمایی تاریخ نام گرفت

محبوب ترین سبک ها از همان دهه های اول آغاز سینما سبک های ترسناک و هیجان انگیز برای مخاطبان بوده . به تازگی گروهی از محققان براساس ضربان قلب بینندگان فهرستی از ترسناک‌ترین آثار سینمایی را تهیه کرده‌اند که ترسناک‌ترین فیلم تاریخ هم از نظر آن‌ها چیزی نیست جز فیلم Sinister. یا همان شوم (شیطانی).

 
در این تحقیق 50 نفر حضور داشتند که در رده‌های سنی مختلف به تماشای بیش‌از ۱۲۰ ساعت از فیلم‌های ترسناک پرداخته‌ بودند و درنهایت هم فهرستی دیده شده که شامل ۳۵ فیلم می‌شود؛ البته ممکن است آثاری هم وجود داشته باشند که از فیلم‌های این فهرست ترسناک‌تر باشند اما کیفیت کلی آن‌ها در حدی بالا نبوده که در این سایت‌ها رتبه‌ ی خوبی به‌ دست آورده و وارد فهرست شوند.

 

از دیگر فیلم هایی که در10 رتبه ی اول فهرست جای گرفتند:

فیلم توطئه‌آمیز ساخته ی جیمز وان پس از فیلم شوم، در جایگاه دوم و بعد از آن نیز به ترتیب فیلم های احضار/ The Conjuring، موروثی/ Hereditary، فعالیت فراطبیعی/ Paranormal Activity، او تعقیب می‌کند/ It Follows، احضار ۲، بابادوک/ The Babadook، نزول/ The Descent و ملاقات/ The Visit. در فهرست ترسناک‌ترین فیلمهای تاریخ سینما قرار گرفتند.
همانطور که گفتیم این فهرست ، براساس ضربان قلب بینندگان رتبه‌بندی شده‌اند و جالب است که میانگین ضربان قلب هم در آن‌ها ۶۵ بوده، درحالی‌که این عدد برای فیلم Sinister به ۸۶ تپش بر دقیقه رسیده است؛ به این ترتیب این فیلم با ترس‌های لحظه‌ای که در خود جای داده در بین مخاطبان بسیار پرطرفدار شده است. 

 

نقد و بررسی فیلم شوم : 

شوم (به انگلیسی: Sinister) شوم (شیطانی) نام فیلم ترسناکی است که در سال 2012 به کارگردانی اسکات دریکسون و نوشته ی اریکسون و کارگیل ساخته شده است. یکی از مهم ترین ویژگی های این فیلم صدا گذاری و آهنگ های میکس شده بر روی فیلم است که در نوع خود بی نظیر است و همین کار سبب می شود تا به مخاطب هیجان بیشتری وارد شود ، فیلم روند خوبی دارد و خبری از دیالوگ های طولانی و خسته کننده در آن نیست.

 
داستان این فیلم هیجان انگیز از جایی آغاز میشود که رمان نویسی به نام الیسون مدت زیادی بود که موفق نشده بود رمان خوبی را منتشر کند و از این رو هم، هم خودش و هم خانواده اش دچار مشکلات مادی شده بودند. آن ها خانه ای را در منطقه ای با قیمت خیلی ارزان خریداری می کنند تا آن جا زندگی کنند. الیسون در پشت بام خانه تعدادی نوارهای قدیمی پیدا میکند که در هر کدام قتل های وحشتناکی به تصویر کشیده شده است، الیسون هم از آن جایی که در حال نوشتن رمان جدیدی است سعی میکند به دیدن فیلمها ادامه بدهد تا اینکه ...

 

بازیگران فیلم Sinister (شوم)

در شوم بازیگرانی چون اِتان هاوک در نقش Ellison Oswalt، Juliet Rylance در نقش Tracy، James Ransone در نقش Deputy، فرد دالتون تامپسون در نقش Sheriff، Michael Hall D'Addario در نقش Trevor، Clare Foley در نقش Ashley و Rob Riley در نقش E.M.T. به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند.
از دیگر بازیگران فیلم شوم هم می‌توان به Tavis Smiley در نقش Anchor، Janet Zappala در نقش Reporter، Victoria Leigh در نقش Stephanie، Cameron Ocasio در نقش BBQ Boy، Danielle Kotch در نقش Lawn Girl و Nicholas King در نقش Bughuul / Mr. Boogie (as Nick King) اشاره کرد.


دانلود فیلم شوم 1 (Sinister) با لینک مستقیم:

BluRay 480p

BluRay 720p 

  BluRay 1080p

  زیرنویس فارسی

دانلود فیلم شوم 2 (Sinister) با لینک مستقیم:

BluRay 480p 

BluRay 720p 

  BluRay 1080p

  زیرنویس فارسی