ساخت مجموعه ی جدید دزدان دریایی کارائیب بدون حضور جانی دپ

ویدا باقری
۳ آذر ۱۳۹۹
ساخت مجموعه ی جدید دزدان دریایی کارائیب بدون حضور جانی دپ
قرار است ساخت مجموعه ی جدیدی از این فیلم در برنامه ی دیزنی باشد. اما خبری که در رسانه ها مانند بمب منفجر شده این است که ساخت این فیلم قرار است بدون حضور جانی دپ باشد. البته در یکی دوسال اخیر هم صحبت از عدم حضور وی در این مجموعه بود اما بعد از اعلام نتیجه ی دادگاه او، استودیوی دیزنی اعلام کرد که قطعا در قسمت‌های بعدی دزدان دریایی کارائیب، جانی دپ حضور نخواهد داشت. شخصیت کاپیتان جک اسپارو (Jack Sparrow) که با بازی جانی دپ انجام می شد نقش اصلی این مجموعه از زمان آغاز بوده که اکنون شایعه ای به گوش می رسد که مارگو رابی بعنوان بازیگر اصلی فیلم جدید Pirates of the Caribbean (دزدان دریایی کارائیب) انتخاب شده است.
مجموعه ی دزدان دریایی کارائیب Pirates of the Caribbean یک مجموعه ی فانتزی شمشیر به دستان است که همیشه از نظر منتقدان به دلیل انتخاب بازیگران خوب، فیلمی بسیار درخشان و موفق بوده. این مجموعه یکی از پرطرفدارترین و پولسازترین فیلم ها می باشد که بسیار مخاطب دارد.


مجموعه ی دزدان دریایی کارائیب در سال2003: نفرین مروارید سیاه نام دارد و مجموعه ی دزدان دریایی کارائیب در سال 2006: صندوقچه ی مرد مرده، همچنین مجوعه ی دزدان دریایی کارائیب در سال های 2007،2011 و 2017 به ترتیب پایان جهان، سوار بر امواج ناشناخته و مردگان قصه نمی گویند، نام دارد.مجموعه ی جدید از فیلم دزدان دریایی کارائیب

حال باخبر شدیم که قرار است ساخت مجموعه ی جدیدی از این فیلم در برنامه ی دیزنی باشد. اما خبری که در رسانه ها مانند بمب منفجر شده این است که ساخت این فیلم قرار است بدون حضور جانی دپ باشد. البته در یکی دوسال اخیر هم صحبت از عدم حضور وی در این مجموعه بود اما بعد از اعلام نتیجه ی دادگاه او، استودیوی دیزنی اعلام کرد که قطعا در قسمت‌های بعدی دزدان دریایی کارائیب، جانی دپ حضور نخواهد داشت.


جانی دپ که چند وقتی با مشکلات خانوادگی دست و پنجه نرم می کرد و در آخر بخاطر خشونت علیه امبرهرد محکوم شد اکنون از مجموعه ی دزدان دریایی کارائیب نیز جا ماند. اما باید گفت که دستمزد بالای جانی دپ هم در عدم نقش آفرینی او بی تاثیر نبوده. زیرا رقم دستمزد جانی دپ برای حضور در فیلم ها بسیار بالاست و دیزنی تصمیم گرفت تا برای ساخت این مجموعه صرفه جویی کند. همچنین این کار دیزنی باعث می‌شود تا حسابداران و سرمایه‌گذاران این فیلم هم بسیار خوشحال شوند.


در طول چند سال گذشته، مجموعه ی دزدان دریایی کارائیب یکی از بهترین و مثبت ترین فیلم های جانی دپ بوده که بسیار در ایفای نقشش مورد ستایش قرار گرفته است. از جمله فیلم‌های ناموفق او نیز می‌توان به The Lone Ranger ،Transcendence و Mortdecai اشاره کرد.مارگو رابی بعنوان جایگزین جانی دپ در فیلم جدید Pirates of the Caribbean

شخصیت کاپیتان جک اسپارو (Jack Sparrow) که با بازی جانی دپ انجام می شد نقش اصلی این مجموعه از زمان آغاز بوده که اکنون شایعه ای به گوش می رسد که مارگو رابی بعنوان بازیگر اصلی فیلم جدید Pirates of the Caribbean (دزدان دریایی کارائیب) انتخاب شده است.
مارگو الیس رابی (Margot Elise Robbie‎) بازیگر و تهیه کننده ی سینما و تلویزیون است که اهل استرالیا می باشد. او در فیلم هایی چون: تمرکز، روزی روزگاری در هالیوود، گرگ وال استریت و افسانه تارزان و... ایفای نقش داشته و جدیدا در مصاحبه ای درباره ی حضورش در دزدان دریایی اطلاعاتی به هوادارانش نداده و فقط بیان کرد که زمان مشخص خواهد کرد.
همچنین قابل ذکر است که هنوز توضیحی داده نشده که آیا فیلم جدید به قسمت قبلی مرتبط می باشد یا به کلی درباره ی داستان جدیدی است.