از کریتوس و مسترچیف تا حضور کاراکتر های واکینگ دد در فورتنایت

ویدا باقری
۲۴ آذر ۱۳۹۹
از کریتوس و مسترچیف تا حضور کاراکتر های واکینگ دد در فورتنایت
یکی از جذابیت های این بازی وجود اسکین ها و پوسته های جذابی هست که با انجام چلنج های هفتگی داخل بازی می توانید به آنها دسترسی داشته باشید یا اینکه آنها را با پرداخت درون برنامه ای خریداری کنید. اسکین ها شخصیت های معروفی چون مرد آهنین و ولورین هستند که باعث شده گیمر های بسیاری به سمت این بتل رویال آنلاین کشیده شوند.

کریتوس و مسترچیف در فورتنایت

می‌توان گفت تقریبا کسی پیدا نمی‌شود که با دنیای دیجیتال ارتباط داشته باشد و از بازی فورتنایت بی‌خبر باشد. این بازی چند سال است به تمام دنیا نفوذ کرده و با گیم‌پلی جذاب خود طرفداران بسیاری را جذب کرده است. فروتنایت یکی از پرطرفدارترین بازی های آنلاین در سبک بتل رویال می باشد و یکی از جذابیت های این بازی وجود اسکین ها و پوسته های جذابی هست که با انجام چلنج های هفتگی داخل بازی می توانید به آنها دسترسی داشته باشید یا اینکه آنها را با پرداخت درون برنامه ای خریداری کنید. اسکین ها شخصیت های معروفی چون مرد آهنین و ولورین هستند که باعث شده گیمر های بسیاری به سمت این بتل رویال آنلاین کشیده شوند. اما اسکین های جدید این بازی که سر و صدای زیادی به پا کرده چیست؟


شخصیت اصلی سری خدای جنگ

بعد از انتشار سیزن پنجم چپتر دوم فورتنایت، شایعات مختلفی از اضافه شدن کریتوس به بازی پخش شد. شایعاتی که آنقدر زیاد شدند که بیشتر افراد حتی قبل از ورود رسمی کریتوس به فورتنایت از این قضیه مطمئن شده بودند. اما سرانجام تمامی این شایعات به حقیقت پیوست و اسکین کامل کریتوس به بازی اضافه شد. بدون شک حضور کریتوس در بازی باعث خوشحالی افراد زیادی شد، هرچند بعضی‌ها را نیز حسابی کلافه و عصبانی کرد. خشونت همیشگی سری گاد آف وار، تکه پاره کردن اساطیر یونان و نورث توسط کریتوس و چهره سرد و خشن این کاراکتر شاید خیلی با تم جذاب و شاد فورتنایت هم‌خوانی نداشته باشد، اما مشکل اصلی عاشقان این کاراکتر، فورتنایت دنس‌های بامزه کریتوس است که به گفته طرفداران ابهت این شخصیت را نابود می‌کند.


مسترچیف از سری بازی های هیلو

با دسترسی به کد‌های بازی توسط لیکرها، عکس‌هایی از ست مستر چیف در فورتنایت نیز لو رفت. عکس‌هایی که شایعات حضور مستر چیف در بازی را قوت بخشید. اما سرانجام در جریان مراسم گیم آواردز طی همکاری شرکت‌های مایکروسافت و اپیک گیمز، شخصیت «مستر چیف» از سری بازی‌های هیلو به بازی «فورتنایت» اضافه شد. اما این تمامی ماجرا نیست همچنین قرار است شخصیت‌های دریل دیکسون و میشون از مجموعه‌ی مردگان متحرک به بازی فورتنایت اضافه شوند.