نیم فصل دوم از فصل ششم سریال وایکینگ ها منتشر شد!

ویدا باقری
۲۱ دی ۱۳۹۹
نیم فصل دوم از فصل ششم سریال وایکینگ ها منتشر شد!
پخش مرحله ی اول فصل شش وایکینگ ها از تاریخ 4 دسامبر 2019 (مصادف با 13آذر 98) آغاز شد و در 5 فوریه نیز به پایان رسید. و پخش مرحله ی دوم آن قرار بود از شبکه ی هیستوری (History) پخش شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و شبکه ی Amazon نیز امتیاز پخش این سریال را از شبکه history خریداری کرد و این فیلم را در اختیار کاربران انگلیسی قرار داد. این فیلم در تاریخ ۱۰ دی ماه ۱۳۹۹ از شبکه ی Amazon پخش شد و گفتنی است که فصل شش وایکینگ ها در مجموع 20 قسمت دارد که 10 قسمت آن در مرحله ی اول پخش شد و نیم فصل دوم آن شامل 10 قسمت دیگر است که قسمت های پایانی این مجموعه می باشد.

با شیوع ویروس کرونا (کووید19) بسیاری از پروژه های سینما و تلویزیون جهان، لغو و یا به تعویق افتادند. نیم فصل دوم از فصل ششم سریال وایکینگ ها (Vikings) نیزیکی از آن مجموعه هایی بود که تاریخ پخش آن به دلیل همه گیری ویروس کرونا به تعویق افتاد. این فیلم یک مجموعه ی تلویزیونی کانادایی-ایرلندی است که به سبک درام تاریخی و اکشن ساخته شده است و 6 فصل نیز دارد.

پخش مرحله ی اول فصل شش وایکینگ ها از تاریخ 4 دسامبر 2019 (مصادف با 13آذر 98) آغاز شد و در 5 فوریه نیز به پایان رسید. و پخش مرحله ی دوم آن قرار بود از شبکه ی هیستوری (History) پخش شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و شبکه ی Amazon نیز امتیاز پخش این سریال را از شبکه history خریداری کرد و این فیلم را در اختیار کاربران انگلیسی قرار داد. این فیلم در تاریخ ۱۰ دی ماه ۱۳۹۹ از شبکه ی Amazon پخش شد و گفتنی است که فصل شش وایکینگ ها در مجموع 20 قسمت دارد که 10 قسمت آن در مرحله ی اول پخش شد و نیم فصل دوم آن شامل 10 قسمت دیگر است که قسمت های پایانی این مجموعه می باشد.بررسی فیلم وایکینگ ها و معرفی تعدادی از بازیگران این مجموعه

در قسمت دهم نیم فصل اول سریال وایکینگ‌ها جنگ بزرگی بین روس و بیرون آیرونساید رخ داد که عواقب آن در قسمت های نیم فصل دوم سریال نمایان می شود و به گفته ی هوک آندرسن در این 20 قسمت شاهد 3 جهان جدید خواهیم بود که تراژدی های زیادی دارد. شاهزاده اولگ (با بازی دانیلا کوزلوفکسی)، بیورن (با بازی الکساندر لودویگ)، اوبه (با بازی جردن پاتریک اسمیت) ، ویتسرک (با بازی مارکو ایلسو) ،لاگرتا (با بازی کاترین وینیک ) و توروی (با بازی جورجیا هرست) از سری بازیگران محبوب این فیلم هستند.

 

صحبت های هوک آندرسن درباره ی فیلم وایکینگ ها

هوک آندرسن درباره ی این فیلم بیان کرد دوست دارم وایکینگ ها قابل پیش بینی نباشد و مردم را غافلگیرو سرگرم کند. او گفت: آخرین اتفاقی که رخ خواهد داد این است که یکی از شخصیت‌ها در آخرین صحنه ی قسمت آخر میمیرد. و متاسفانه بعد از پایان این فصل دیگر خبری از فصل جدید نخواهد بود زیرا احساس می کنم پس از پایان فصل ششم و 89 اپیزود، تقریبا توانستم داستان زندگی رگنار و پسرانش را روایت کنم و دیگر نیاز نیست این سریال را ادامه دهم. اما باید بگوییم اسپین آفی درباره ی جهان وایکینگ ساخته می شود که ساخت و انتشار آن یعنی سریال والهالا از طرف شبکه ی نتفلیکس اعلام شده است. شخصیت اصلی داستان اسپین آف درباره ی نوادگان رگنار لاثبروک می باشد که می تواند بسیار جالب باشد.