خلاصه داستان و بازیگران سریال گیسو

ویدا باقری
۹ فروردین ۱۴۰۰
خلاصه داستان و بازیگران سریال گیسو
این روزها شبکه نمایش خانگی توانسته است افراد زیادی را به سمت سریال‌های خود بکشاند و این شاید به دلیل نبود سخت گیری هایی است که نسبت به سریال های خانگی اعمال میشود، پخش فصل دوم سریال پر طرفدار عاشقانه با نام جدید گیسو در سینمای خانگی، از چهارشنبه ۱3 اسفندماه 1399 آغاز شد. سریال شبکه نمایش خانگی گیسو توسط منوچهر هادی کارگردانی می شود، و تهیه کنندگی این سریال را هومن کبیری به عهده دارد. پخش این سریال خانگی به صورت هفتگی در هر چهارشنبه می باشد.

معرفی سریال گیسو

این روزها شبکه نمایش خانگی توانسته است افراد زیادی را به سمت سریال‌های خود بکشاند و این شاید به دلیل نبود سخت گیری هایی است که نسبت به سریال های خانگی اعمال میشود، پخش فصل دوم سریال پر طرفدار عاشقانه با نام جدید گیسو در سینمای خانگی، از چهارشنبه ۱3 اسفندماه 1399 آغاز شد. سریال شبکه نمایش خانگی گیسو توسط منوچهر هادی کارگردانی می شود، و تهیه کنندگی این سریال را هومن کبیری به عهده دارد. پخش این سریال خانگی به صورت هفتگی در هر چهارشنبه  می باشد.

 

 

 بازیگران سریال گیسو

سریال گیسو (عاشقانه ۲ ) با هنرمندی بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، در نقش سهیل بقایی و همسر پگاه، دوست رضا و پیمان کلید خوردو همچنین ساره بیات، در نقش پگاه دادگر و همسر سهیل و دکتر زنان هنر نمایی می کند. همچنین هانیه توسلی، در نقش کتایون آزاد و مدیر رستوران در این فیلم حضور دارد. هومن سیدی در نقش پیمان رستاک و دوست سهیل و همچنین برادر زن، رضا و همسر سابق درسا و نامزد دلوسیا بازی می کند.

 

 

 یکی دیگر از بازیگران این سریال، حسین یاری در نقش شکیبا و دوست سهیل و پیمان، پسر یونس و مهین و برادر محسن است. همچنین مسعود رایگان، در نقش یونس شکیبا، همسر سابق گیسو و پدر رضا و محسن و همچنین، همسر مهین بازی میکند. بهاره رهنما در نقش افرا بازی میکند. شمسی فضل الهی در نقش مهین کیانی، مادر رضا و محسن و همسر یونس شکیبا، در این سریال ایفای نقش می کند.

بازیگرانی چون، مهناز افشار به دلیل مهاجرت به کشور دیگر و پانته آ بهرام به دلیل درگیری با منوچهر هادی در سریال دلدادگان و بهاره کیان افشار به دلیل نامعلوم و فرزاد فرزین به دلیل نقش تکراری که به او پیشنهاد شده بود و عدم پذیرش این نقش در این فصل حضور ندارند.

 

 

 داستان سریال گیسو

سریال عاشقانه در سال ۱۳۹۵ توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب کند و همچنین داستان سریال عاشقانه با موضوع عاشقانه شروع شد. ولی موضوع سریال گیسو، کمی دارای تغییراتی است. در شروع، سریال گیسو با داستان تعقیب و گریز آغاز میشود و این سریال در ژانر اجتماعی، خانوادگی، کمدی، عاشقانه ساخته شده است و یکی از بی نظیرترین سریال های نمایش خانگی حساب می شود. و همکاری گیسو با گروه جاسوسی یکی از داستانهای این سریال است.

  

 

 سریال گیسو چند قسمت است؟

پخش فصل اول سریال گیسو تا آخر خرداد ۱۴۰۰ ادامه دارد و فصل دوم گیسو هنوز فیلم برداری نشده است. البته خبر ها حاکی از آن است که شروع فصل دوم سریال گیسو، در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد. گفته می شود که تعداد دقیق قسمت های سریال خانگی گیسو، در دو فصل 14 قسمتی و در 60 دقیقه پخش خواهد شد.

 

 

 تیتراژ سریال گیسو

تیتراژ آغازین سریال خانگی گیسو با نام عاشقانه، توسط فرزاد فرزین آغاز می‌شود و همچنین تیتراژ پایانی این سریال، با نام به دادم برس، توسط محمد رضا گلزار که در این سریال بازیگری هم میکند اجرا شده است.