همه چیز در مورد سریال فالکون و سرباز زمستان (falcon and winter soldier)

ویدا باقری
۲۱ فروردین ۱۴۰۰
همه چیز در مورد سریال فالکون و سرباز زمستان (falcon and winter soldier)
سریال جذاب falcon and winter soldier در شش قسمت تهیه شده است. این سریال قرار بود در ماه اوت 2020 پخش شود ولی به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و سرانجام سریال falcon and winter soldier از تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۲۱ (۲۹ اسفند ۱۳۹۹) بر روی دیزنی پلاس پخش میشود. و تا ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) و هر هفته در روزهای جمعه به پخش خواهد رسید.

معرفی سریال فالکون و سرباز زمستان

سریال falcon and winter soldier(فالکون و وینتر سولجر) یک سریال ابر قهرمانی ازمارول استدیوز و دیزنی، متعلق به شبکه Disney plus (دیزنی پلاس) است. در سری جدید falcon and winter soldier مارول به ترتیب، آنتونی مکی و سباستین استن را در نقش سام ویلسون و باکی بارنز متحد میکند و شرکای بی رغیب را مجبور میکند تا با هم متحد شوند و تهدیدی را که میخواهد ابر قهرمانان را از روی زمین پاک کند از بین ببرند. مدت زمان هر قسمت از سریال فالکون و سرباز زمستان چیزی بین 40 تا 60 دقیقه می باشد.

 

 

تعداد قسمت های سریال falcon and winter soldier

سریال جذاب falcon and winter soldier در شش قسمت تهیه شده است. در طی این اعلامیه ، وبسایت deadline گزارش داد که كری اسكوگلند (Kari Skogland) ، که كارگردانی قسمت هایی از سریال های خانه پوشالی (House of Cards) ، مردگان متحرک (The Walking Dead) و قصه های ندیمه (The Handmaid’s Tale)، کارگردانی شش قسمت این سریال را برعهده دارد.

 

 

زمان پخش سریال فالکون و سرباز زمستان

این سریال قرار بود در ماه اوت 2020 پخش شود ولی به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و سرانجام سریال falcon and winter soldier از تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۲۱ (۲۹ اسفند ۱۳۹۹) بر روی دیزنی پلاس پخش میشود. و تا ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) و هر هفته در روزهای جمعه به پخش خواهد رسید، شایعاتی نیز مبنی بر ساخت و توسعه فصل دوم سریال وجود دارد که هنوز به طور رسمی تایید نشده اند.

 

 

داستان سریال falcon and winter soldier

فالکون (شاهین) و سرباز زمستان یک مینی‌سریال اینترنتی آمریکایی درژانر اکشن ودرام است، که مالکوم اسپلمن برای دیزنی پلاس ساخته‌است و بر اساس شخصیت‌های مارول کامیکس سم ویلسون / فالکون و باکی بارنز ساخته شده‌ است. این سریال توسط مارول استودیوز ساخته شده ‌است و اسپلمن به عنوان شورانر و کاری اسکاگلند کارگردان این سریال است.

 

 

سریال فالکون و سرباز زمستان یک اثر اکشن است که با انتقال دادن مضامین سیاسی غنی در داستان جاسوسی، خود را از WandaVision جدا می‌کند.

 

 

آنتونی مکی و سباستین استن نقشهای خود را در نقش فالکون و سرباز زمستان به ترتیب از مجموعه فیلم‌ها تکرار می‌کنند. از سپتامبر ۲۰۱۸، مارول استودیوز در حال ساخت سریالهای محدود برای دیزنی پلاس، با محوریت حمایت از شخصیتهای فیلمهای MCU بود، یکی از آنها که با شخصیتهای فالکون و سرباز زمستان بود در ماه بعد فاش شد. اسپلمن در اکتبر ۲۰۱۸ استخدام شد، اسکاگلند ماه بعد استخدام شد.

 

 

افرادی که در سریال فالکون (شاهین) و سرباز زمستان هنر نمایی میکنند:

آنتونی مکی درنقش سم ویلسون / فالکون: یک پاراماسون آموزش دیده برای نبردهای هوایی، برای اولین بار درفیلم کاپیتان امریکا، در نقش سرباز زمستان ظاهر شد. سباستین استن درنقش باکی بارنز / سرباز زمستان: در نقش یک سربازپیشرفته و اولین انتقام جو نقش بازی کرد.

 

 

دانیل برول درنقش بارون هلموت زمو: یک تروریست سوکویایی که برای اولین باردر جنگ داخلی حضور یافت و موفق شد کاپیتان امریکا، باکی و آیرون من را به جان یکدیگر بیندازد و بین آنها تفرقه بیندازد.

 

 

امیلی ونکمپ درنقش شارون کارتر: درنقش مأمور سابق شیلد و خواهرزاده پگی کارتر در نقش شارون کارتر (ماموری که در فیلم کاپیتان امریکا، سرباز زمستان به استیو راجرز کمک کرد و لوازم و لباس هایش را برایش آورد، حضور پیدا کرد. وایت راسل در نقش جان واکر: در نقش مامور آمریکایی بازی کرد.