انتشار Red Dead Redemption 2 برای رایانه های شخصی

رشید فتوت خواه
۲۳ مهر ۱۳۹۸
انتشار Red Dead Redemption 2 برای رایانه های شخصی
بلاخره بعد از مدت ها یکی از آرزوهای ما پی سی گیمرها داره به واقعیت تبدیل میشه و بازی Red Dead Redemption 2 داره برای رایانه های شخصی میاد بیرون. بازی که شماره اولش هیچ وقت برای PC منتشر نشد و در انحصار کنسول سونی بود و نزدیک به 10 سال پی سی گیمرها روز شماری میکردن که شاید روزی برای رایانه های شخصی بیاد ولی هیچ وقت سر و کلش پیدا نشد. ولی عوضش راک استار امسال یهو مارو سورپرایز کرد و خبر عالی داد. شماره دوم این بازی بسیار زیبا برای PC اونم از همین یک ماه دیگه !!!
بالاخره می توانیم کابوی باشیم
بعد از مدتها انتظار و به صورت رسمی Red Dead Redemption 2 به رایانه شخصی می رسد و قبل از پایان سال 2019 نیز منتشر خواهد شد. با توجه به همه شایعات و اطلاعاتی که از کد های بازی کشف شده بود، این موضوع تقریبا لو رفته بود که این بازی ممکن است برای PC هم منتشر بشود ولی موضوع عجیب این است که شرکت راک استار ناشر بازی وقتی در مورد این خبر اطلاعیه داد ، تاریخ انتشار این بازی به این زودی قابل تصور نبود.تاریخ انتشار روی کامپیوترهای شخصی
تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 پنجم نوامبر 2019 است. شما می توانید پیش سفارش بازی را از 9 اکتبر شروع کنید و برای انجام این کار از فروشگاه آنلاین خود Rockstar تعدادی جایزه نیز دریافت خواهید کرد.
Red Dead Redemption 2 در فروشگاههای دیگر از جمله فروشگاه Epic Games نیز در دسترس است و پیش سفارشات اواخر 23 اکتبر آغاز می شود. کسانی که می خواهند آن را در استیم بخرند باید تا دسامبر منتظر بمانند. انتظار یک ماه یا همین مدت بهتر از تأخیرهای یک ساله Steam است که اخیراً شاهد آن بودیم.


FiveM در حال حاضر روی تولید مادهای مختلف این بازی کار میکند
افرادی که در پشت پرده FiveM کار میکنند ، همان افرادی که مادهای محبوب GTA رو هم طراحی کردن ، یک ابزار مادینگ برای RDR2 نوشتند که RedM نام گذاری کردند. طبق توئیت اعلام شده FiveM قصد دارد RedM را حدوداً یک ماه پس از انتشار RDR2 روی رایانه های شخصی منتشر کند.
FiveM برای مود های چند نفره در GTAV معروف است ، اما مهمترین این مود ها ، ایجاد سرورهای نقش آفرینی است که درسال 2019 مورد توجه استریمرهای شبکه Twitch قرار گرفت. البته قسمت آنلاین RDR2 به صورت مستقل مانند یک شبیه ساز نقش آفرینی است اما باید دید که RedM چه چیزهایی می تواند برای بهبود تجربه آن اضافه کند.نظرات منتقد ها در مورد بازی Red Dead Redemption 2
هنگامی که Red Dead Redemption 2 روی کنسول های خانگی منتشر شد ، به خاطر دنیای بسیار بزرگ آن ، آزادی عمل شما در درون بازی و تاثیر تصمیم های شما در روند بازی مورد تحسین همگان قرار گرفت.
امیدواریم که بهترین نسخه را در PC ببینیم اما فعلاً از جزئیات خبری نیست ، اما راک استارمی گوید "طیف وسیعی از پیشرفت های گرافیکی و فنی" و همچنین "ماموریت های شکار جدید Bounty ، Gang Hideouts ، سلاح ها و موارد دیگر" را به بازی اضافه کرده است.راک استار لانچر بازی های رایانه شخصی خود را منتشر می کند
اخیراً Rockstar پلتفرم مخصوص بازی های خود را با نام Rockstar Games Launcher منتشر کرده است. Rockstar برای تشویق عموم به سفارش زودهنگام Red Dead Redemption 2 ، نسخه رایگان Grand Theft Auto: San Andreas را به همه کاربران که از فروشگاه خودش خرید کنند هدیه می دهد.چرا نسخه اول بازی RED DEAD یعنیRed Dead Redemption هرگز به رایانه شخصی نیامده است؟
Red Dead Redemption پس از انتشار اولیه در سال 2010 هرگز به رایانه شخصی نیامد و Rockstar در پاسخ به این سوال كه چرا این اتفاق در سال 2011 رخ داده است پاسخ داد. "تمام آنچه كه می توانیم بگوییم این است كه هر زمان قابل استفاده باشد (از لحاظ فنی ، توسعه ای و كاربردی) آن را منتشر میکنیم. اما تا به امروز که نزدیک به 10 سال میگذرد این مهم اتفاق نیوفتاده است.
در ماه ژوئیه شایعه هایی گسترده از طریق Reddit منتشر شد که ادعا می کند Read Dead Redemption برای کنسول ها و رایانه های شخصی بازسازی می شود اما همچنان خبری از آن نیست.

پس بهتر است فعلا از فکر شماره اول بازی بیرون بیاییم و تجربه جدیدتری با Red Dead Redemption 2 داشته باشیم.

به امید روزی که تمام بازی های انحصاری کنسول ها روزی بر روی PC با رزولوشن و جزییات بالا گرافیکی و نرخ فریم ریت بالا قابل بازی باشند. عناوینی مثل THE LAST OF US ، UNCHARTED ، Red Dead Redemption ، GOD OF WAR ، DAYS GONE ، HALO و …