جدیدترین اطلاعات در مورد بازی BATTLEFIELD 2042

ویدا باقری
۱۸ خرداد ۱۴۰۰
جدیدترین اطلاعات در مورد بازی BATTLEFIELD 2042
یک بازی ویدئویی به سبک تیراندازی، که توسط شرکت ئی‌ای دایس ساخته‌شده، اگر مروری به بازی های امروزی در صنعت بزرگ گیم بیاندازیم بازی بتلفید از آن دسته بازی های معروف و پر دنبال کننده در بین گیمر ها می باشد، که توسط شرکت ئی‌ای دایس ساخته و توسط یک شرکتی به نام الکترونیک آرتس وارد بازار شد، که تا به امروز که آخرین نسخه آن به زودی وارد بازار خواهد شد به عدد 6 خواهد رسید.

یک بازی ویدئویی به سبک تیراندازی، که توسط شرکت ئی‌ای دایس ساخته‌شده، اگر مروری به بازی های امروزی در صنعت بزرگ گیم بیاندازیم بازی بتلفید از آن دسته بازی های معروف و پر دنبال کننده در بین گیمر ها می باشد، که توسط شرکت ئی‌ای دایس ساخته و توسط یک شرکتی به نام الکترونیک آرتس وارد بازار شد، که تا به امروز که آخرین نسخه آن به زودی وارد بازار خواهد شد به عدد6 خواهد رسید.

بازی اکشن بتلفید۲۰۴۲(Battlefield) :

 


تام هندرسون که یکی از لیکر های معروف در صنعت گیم می باشد، که به تازگی اطلاعاتی از این بازی پرهیجان رونمایی کرد که در آن دایس (شرکت سازنده) می‌خواهد به گونه ای بازی را طراحی کند که حالت مولتی پلیر (چند نفره)، ۱۲۸ نفره اجرا شود.

 

اطلاعاتی درباره بتلفید ۲۰۴۲ Battlefield:

 

به گفته آرتز بسیار بازی بتلفید6(Battlefield)بسیار پیشرفته و مدرن می باشد، به گونه ای که برای گیمر ها جذاب و دیدنی باشد، در اصل به گونه ای «مخصوص نسل جدید» است. که با وارد کردن آن در بازار می تواند کمی برای کنسول های نسل هشتمی عجیب باشد.


تصاویر جدید بتلفید ایا گفته ای از آینده مدرن را دارد:

 

افشا کنندگان جدیدا دو تصویر را که به‌نظر می‌رسد به بازی Bttlefield 6 مرتبط می شود منتشر کرده‌اند. یکی از ادعاهایی را که می‌توان به درستی گفت این تصاویر حالت مدرن به خودش گرفته، مثلا نمایش حال‌وهوا، اتمسفر و تجهیزات مدرن در این بازی است که با اداعای تام هندرسون در خصوص دنیای به روز بازی بتلفیلد 6 هم‌خوانی ویژه ای دارد.

آیا بتلفید ۲۰۴۲  همان بازی خواهد شد که گیمر ها میخواهند

 


ویلسون مدیر EA در جلسه اخر الکترونیک آرتز با سهام‌دارانش، اعلام کرد که سری جدید بازی بتلفید 6 از ویژگی کنسول های نسل بعد ترش از قدرت بیشتری استفاده خواهد کرد، تا بتواند جنگ های بزرگتر و پیشرفته تری بین بازی کنندگانش ایجاد کند، و سطح وسایل نقلیه در داخل بازی را به مرتبه های بالاتر ارتقا دهد تا حس (جذاب تری) به گیمر های این بازی منتقل کند.حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرا بازی بتلفید۲۰۴۲ چی می باشد ؟

 

1-ویندوز (سیستم عامل – OS): ویندوز 10
2-کارت گرافیک (GPU): AMD Radeon R9 380
3-حافظه رم: 8 گیگابایت
4-حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
5-فضای مورد نیاز: 50 گیگابایتداستان بازی بتلفید۲۰۴۲ (Battlefield) چگونه گفته شده است:

 


تام هندرسون در گفت و گویی بخش داستان بازی را به صورت کوآپ تجربه خواهد کرد، که در بازی هر بازیکن باید در جنگ بین آمریکا و روسیه نقش یک متخصص جنگی را بازی کنند و به گونه ای می توان گفت عهده این مسئولیت در تعیین نقش متخصص در دست بازیکنان این بازی می باشد، و هربازیکن مهمات خودش را به دلخواه انتخاب کند.

 

انتشار بازی بتلفید(battlefield) چه زمانیست؟

تاریخ انتشار بازی Battlefield ۲۰۴۲ در ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر) برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پی سی و کامپیتر شخصی خواهد بود.


تیزر Battlefield 2042 با محوریت گیم پلی بازی [E3 2021] منتشر شد

بلاخره بعد از گذشت زمان طولانی و بعد از وعده هایی EA و Dice داده بودند، تریلر گیم‌پلی بازی Battlefield 2042 در کنفرانس مشترک مایکروسافت و بتسدا توسط شرکت الکترونیک آرتز، منتشر شد، بعداز گذشت صد سال از عرضه اولین بازی Battlefield 1942 و در سال 2002 جدیدترین نسخه بتلفیلد منتشرمی‌شود، که به جنگ جهانی سوم بین آمریکا و روسیه اشاره دارد.

در تریلرمنتشر شده از بازی Battlefield 2042 ، نبرد های بازی به شکل مدرن بو به صورت نبرد هوایی، در محیطی پر از شن انجام به نمایش درآمد، در این تریلردر فضایی پر از گرد و خاک هلیکوپتری دیده میشود که در آسمان پرواز میکند و همچنین تانک در این بازی دیده میشودکه از سمت آسمان با کمک چتر به سمت زمین میرسد.


بتل رویال رایگان میشود؟

 

در بازی Battlefield V یک حالت بتل رویال به نام Firestorm ایجاد کرده بود که خیلی مفید برای این بازی داشت، ولی به دلیل رایگان نبودن آن در قسمت بازی مورد توجه مخاطبین قرار نگرفت، حال دنبال کنندگان این بازی انتظار دارند که مانند بازی Call of Duty در نسخه جدید بازی به حالت بتل رویال رایگان باشد.

بتلفید درps5 و ps4 اجرا می شود؟

طبق صحبت هایی که از کمپانی شده است قرار است بازی بتلفید از قابلیت کراس پلی بر پلی استیشن5 و پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس، اس و پی سی پشتیبانی کند، و تاریخ انتشار آن در تعطیلات سال 2021 خواهد بود.

قابلیت بازی بین پلتفرمی(Crossplay) در بتلفید۲۰۴۲ طراحی می شود

طبق شایعات و انتظارات بالای مخاطبین که در نسخه جدید این بازی پرهیجان دارند که قابلیت پلتفرمی (crossplay) در نسخه جدید بتلفید اجرا شود و از حالت منفی بتلفید های دیگر خارج شود، مثلا گیمرها با بازی کردن در ps4 نمیتوانستند در pc با افراد دیگر بازی کنند تا در بخش چند نفره باهم رقابت داشته باشند.


نتیجه کل و انتظارات از بازی بتلفید در چه خواهد بود؟

بازی کنندگان این بازی انتظار دارند که این بازی در چند حالت برایشان طراحی شود:
1- پشتیبانی از قابلیت صوتی دالبی
2- حالت های مختلف برای باز کردن
3- حالت کوآپ
4- قابلیت بازی بین پلتفرمی