تمامی اطلاعاتی که از بازی FARCRY 6 داریم

ویدا باقری
۲۰ خرداد ۱۴۰۰
تمامی اطلاعاتی که از بازی FARCRY 6 داریم
بازی far cry 6یک بازی ویدئویی است که در سبک‌های تیراندازی اول شخص، اکشن و ماجراجویی تولید شده است، مجموعه بازی‌های «فار کرای» سال‌هاست که موفقیت آمیز بوده اند، جدیدترین نسخه‌ی سری محبوب بازی far cry 6 (فارکرای) درمراسم یوبی‌ سافت فوروارد معرفی شد

بازی far cry 6یک بازی ویدئویی است که در سبک‌های تیراندازی اول شخص، اکشن و ماجراجویی تولید شده است، مجموعه بازی‌های «فار کرای» سال‌هاست که موفقیت آمیز بوده اند، جدیدترین نسخه‌ی سری محبوب بازی far cry 6 (فارکرای) درمراسم یوبی‌ سافت فوروارد معرفی شد، البته کمی قبل تر، قسمتی از تریلر این بازی رونمایی شد و اطلاعاتی در مورد شخصیت منفی بازی Far Cry 6 به کاربران داده شد و بسیاری از گیمرها از قبل اطلاعات مختصری درباره این بازی داشتند.

 

در این تیزر یکی از بازیگران مطرح حال حاضر سریال‌های امریکایی، جیانکارلو اسپوزیتو، حضور داشت. یوبی‌سافت تورنتو و استودیوی یوبی‌سافت مونترال در ساخت فار کرای ۵ با هم همکاری میکردند ولی دیگر یوبی‌سافت تورنتو به تنهایی تصمیم گرفت یک بازی را خودش تولید و تهیه کند. سازندگان این بازی جذاب تمایل دارند تقریبا در هر سال، یک نسخه جدیدی از این عنوان را در دسترس طرفداران و گیمرها قرار دهند.

 

تاریخ نسخه سری Far Cry

 

 

اولین نسخه سری Far Cry در تاریخ 2004 و به صورت انجصاری برای رایانه‌های شخصی عرضه شد. و در سال 2008، دومین نسخه از این سری با نام Far Cry 2 روانه بازار شد، سومین نسخه از بازی با نام Far Cry 3 در سال 2012 عرضه شد، عرضه بازی‌های Far Cry 5 ،Far Cry 4 و Far Cry New Dawn نیز در نسل هشتم کنسول دیده شد.

جدیدترین نسخه‌ی سری محبوب فارکرای رونمایی شد.، بازی Far Cry 6 از قابلیت Smart Delivery برای کنسول‌های ایکس‌ باکس پشتیبانی می‌کند و همچنین برای کنسول‌های نسل نهم به صورت رایگان عرضه می شود و در این سری بازی ارتقای بصری پیدا می‌کند که برای دارندگان کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس خوشحال کننده است.

 


با توجه به تصاویری که از Far Cry 6 منتشر شده، موضوع بازی فار کرای ۶، براساس تاریخ کشور کوبا وانقلاب های آن و جنبش سیاسی این ساخته شده است. داستان بازی far cry 6 (فارکرای) داخل یک جزیره در کشوری به نام Yara «یارا» در امریکای جنوبی اتفاق می‌افتد منطقه‌ای که در بحبحه جنگ داخلی قرار دارد.

و موضوع از این قرار است که مردم به دلیل مشکلات اقتصاد زیادی که توسط حاکم ظالم به نام آنتون کاستیلو (Anton Castillo)، جیانکارلو اسپوزیتو رخ داده است، مردم بر علیه این دیکتاتور مستبد دست به شورش میزنند و همچنین این حاکم قصد دارد پسرش دیگو (Diego Cstillo) را برای جانشینی خود تعلیم دهد. شخصیت منفی داستان در دوران کودکی اعدام پدرش را به چشم دیده است. پدر آنتون که حاکم پیشین جزیره یارا بود، عقاید خود را به پسرش القا کرده بود و حالا خود آنتون نیز دارد افکارش را در ذهن پسرش القا میکند.

 

 

شما به عنوان بازیکن در این بازی به دنبال ماموریت‌های مختلف می‌گردید، قهرمان بازی دنی روجاس ( Dani Rojas ) است که باید در این بازی مردم جزیره را با هم همدیگر متحد کند، شما میتوانید این بازی را به صورت چند نفره نیز انجام دهید، Giancarlo Esposito، بازیگر مطرح و مشهور سریال‌های Breaking Bad و Better Call Saul نقش ویلن یا شخصیت شرور اصلی بازی Far Cry 6 ایفا می‌کند، شخصیت اصلی بازی جدید، Dani Rojas نام دارد.

در این بازی شاهد دنیاهای زیبا و جذابی هستیم در این بازی فضاهای مختلفی همچون، کشتزار و جنگل و محیط‌های شهری دیده میشود که بسیار زیبا و چشم نواز هستند، در سری های گذشته Far Cry حالت شهری و توسعه دیده نمیشد و همیشه به شکل محله‌هایی روستایی به نمایش در می‌آمد.

 

 

اکنون دنیای فارکرای 6 ، یک شهر در حال توسعه است که در واقع ساختمان‌های کوچک و بلند و اتومبیل در آن دیده میشود و حس متفاوتی به این سری از بازی می‌دهند، فضای بصری بازیFar Cry 6، دارای نورپردازی بهتری نسبت به سری های پیش میباشد، شما میتوانید این بازی را با بالاترین کیفیت انجام دهید، گونه‌های جانوری و گیاهی بسیاری نیز در دنیای آن یافت می‌شود.


همچنین شما میتوانید سلاح های متنوعی را داشته باشید مانند سلاحی که آهنگ می‌زندو همچنین میتوانید در این بازی مهارت خود را بالا ببرید و امتیاز کسب کنید و وجود یک سگ پاکوتاه دوست داشتنی میتواند مسیر را برای شما هموارتر کند. شخصیت اصلی بازی فار کرای۶ ، (Dani Rojas ) میتواند مرد یا زن باشد، و انتخاب باشماست که کدام کاراکتر و جنسیت دلخواه خود را برای دنی انتخاب میکنید، همچنین صداگذاری شخصیت ها در این سری از بازی یکی از نکات مثبت محسوب میشود.