سریال زخم کاری و رضایت بالا مخاطبان از این سریال

ویدا باقری
۹ تیر ۱۴۰۰
سریال زخم کاری و رضایت بالا مخاطبان از این سریال
مجموعه زخم کاری یکی ازسریال های نمایش خانگی ایرانی است و در واقع می‌توان این سریال را چهل وششمین سریال نمایش خانگی دانستپخش اولین قسمت آن ۱۴ خرداد صورت گرفت، سریال زخم کاری دارای مضمون اجتماعی و خانوادگی میباشد.

مجموعه زخم کاری یکی ازسریال های نمایش خانگی ایرانی است و در واقع می‌توان این سریال را چهل وششمین سریال نمایش خانگی دانست، این سریال در اواخر سال 1399 آغاز به تولید کرده است و فیلم برداری این سریال در شهرهای و تهران و  مازندران و کیش انجام  شده است. پخش اولین قسمت آن ۱۴ خرداد  صورت گرفت، سریال زخم کاری دارای مضمون اجتماعی و خانوادگی میباشد.

 

 

کارگردانی این سریال به عهده محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی آن توسط محمدرضا تخت کشیان به عهده گرفته شده است، ساخت این سریال توسط محمدحسین مهدویان، اولین تجربه‌ی او در ارائه‌ی فیلمی در پلتفرم‌های آنلاین یا به عبارتی شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود،آهنگساز سریال نمایش خانگی «زخم کاری» حبیب خزایی‌فرمی‌باشد.

 

 

این سریال محبوب به صورت اختصاصی در فیلیمو و شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود، این سریال با اقتباس از یک رمان ایرانی به نام زخم کاری نوشته محمودحسینی‌زاد از نشر چشمه، چند سال قبل منتشر شده است و برگرفته از یک نمایشنامه کلاسیک به نام نمایشنامه (مکبث) اثر ویلیام شکسپیر است و بر این اساس ساخته شده است،  مکبث شاهکاری ادبیست که ارتباط میان قدرت و جنایت را برای مخاطب به تصویر در میاورد.

 


تعداد قسمت های سریال زخم کاری

 

 

مجموعه پر استقبال زخم کاری در روزهای جمعه ساعت 8 صبح از فیلیمو پخش می‌شود و تعداد تولیدات این سریال 15 قسمت میباشد، هریک از قسمت های این سریال 50 دقیقه میباشد، رده‌بندی سنی این سریال ۱۵+ سال است.

 

جدیدترین محصول فیلیمو سریال زخم کاری، سریالی که بیشترین رضایت را بین مخاطبان از آن خود کرد

 

 

۹۶ درصد آمارهای گرفته شده در پلتفرم و وجودکامنت‌ها و توئیت‌های فراوان نشان از رضایت بالای مخاطبان سریال زخم کاری را می دهد، آغاز این سریال پر استقبال، تماشاگر را مستقیم وارد فضا و داستان سریال می‌کند، و ویژگی‌های دیگراین سریال را برای مخاطب باز و روشن می‌کند،  اوج استقبال مخاطبان از این سریال محبوب، در  قسمت سوم «زخم کاری»، و ورود بازیگران جدیددر این قسمت انجام پذیرفت.


بازیگران سریال زخم کاری

 

 

جواد عزتی در نقش مالک مالکی و به عنوان مدیر هلدینگ، همسر سمیرا، پدر میثم و هانیه، معشوقه سابق منصوره در این سریال بازی میکند همچنین این بازیگر مطرح کشورمان در کارنامه کاری خود فیلم ها و سریال های زیادی از جمله: (کمربندها را ببندیم) و (سه دونگ، سه دونگ) و( لطفاً دور نزنیم) و (دردسرهای عظیم) و (قهوه تلخ)، (طلا و مس) و (چهارانگشت) و  چندین فیلم و سریال دیگر را بازی کرده است.

 

 

از دیگر بازیگران محبوب کشورمان رعنا آزادی‌ور است که او در نقش سمیرا و به عنوان همسر مالک، مادر میثم و هانیه ایفای نقش میکند او همچنین در فیلم ها ی مختلف دیگری از جمله (مارمولک) و (وقتی برگشتم) و (حریم شخصی) و( چهار راه استانبول) و چندین فیلم دیگر ایفای نقش کرده است.

 

 

همچنین هانیه توسلی در نقش منصوره ریزآبادی و به عنوان رئیس هلدینگ، دختر نعمت، خواهر ناصر، معشوقه سابق مالک در این سریال حضور پیدا کرده است، از دیگر فیلم ها و سریال هایی که توسلی بازی کرده میتوان به (بی صدا حلزون) و (نقطه کور) و (مردن به وقت شهریور) و (دیشب باباتو دیدم آیدا) و (میوه ممنوعه) و (وفا) و (میوه ممنوعه) و (شمس‌العماره) بازی کرده است.


سعید چنگیزیان در نقش ناصر ریزآبادی و به عنوان پسر نعمت، برادر منصوره، همسر مهناز، پدر مائده در این سریال به ایفای نقش پرداخته است. عباس جمشیدی‌فردر نقش اخوان و به عنوان وکیل هلدینگ در این سریال پر استقبال بازی میکندو همچنین دیگر بازیگرانی چون : الهه حصاری و مهدی زمین پردازو امیرحسین هاشمی و سیاوش طهمورث و کاظم هژیرآزاد و منوچهر علیپورو مه‌لقا باقری و مائده طهماسبی و هادی قمیشی و اکرم محمدی، سید جواد هاشمی، مرتضی امینی تبار، سارا حاتمی، نیوشا علیپور، مه‌یاس پازوکی در این سریال محبوب حضور دارند.

 

داستان سریال زخم کاری

 

 

سریال زخم کاری داستانی اقتصادی را به تصویر می‌کشد وبا بازی جذاب جواد عزتی در نقش مالکی داستان را ادامه میدهد، مالک یک شرکت خصوصی پیرمردی ثروتمند است که «ریزآبادی» نام دارد بعد از فوت مالک شرکت(ریزآبادی)،  در ظاهر فوت این شخص برای اطرافیانش کاملا عادی جلوه داده میشود ولی در واقع قتل این فرد توسط یکی از همکارانش به‌نام مالکی (جواد عزتی)که قصد داشت با کنار زدن مدیران و اطرافیان ریزآبادی قدرت را از آن خود کند،  صورت میگیرد.