فیلم the suicide squad منتشر شد

ویدا باقری
۱۹ مرداد ۱۴۰۰
فیلم the suicide squad منتشر شد
داستان این فیلم خبر ازگروهی با عنوان جوخه انتحاری 2 را می دهد که برای یک مبارزه بزرگ و ماموریت جدی در یک جزیره ای در آمریکای جنوبی به نام جزیره کورتو اتلس حاضر میشوند و آنها تلاش میکنند مکانی که مربوط به نازی ها میشود را از بین ببرند

فیلم جوخه انتحار(The Suicide Squad‎)یک فیلم آمریکایی و دارای مضمونی پراز خشونت و همچنین دارای داستانی شجاعانه و تحسین‌برانگیز و سرگرم‌کننده است،  این فیلم براساس شخصیت‌های دی‌سی کامیکس ساخته شده است و دنباله‌ای از فیلم  Suicide Squad که در سال 2016 ساخته شده است میباشد، ولی موضوع این محصول جدید متفاوت از محصول قبلی میباشد، در تاریخ  20 سپتامبر 2019 (29 شهریور 1398) فیلم برداری این فیلم آغاز شد و بعداز گذشت تقریبا 5 ماه در فوریه 2020 (بهمن 98) فیلم برداری به اتمام رسید.

 

 

نویسندگی و کارگردانی این فیلم  را جیمز گان(  James Gunn) به عهده گرفته است، ساخته این کارگردان به عنوان دهمین فیلم در دنیای گسترش یافته دی‌سی است و در جزء بهترین فیلم چند سال اخیر دی‌سی به حساب می آید، تهیه کنندگی این فیلم را  دی‌سی فیلمز، اطلس اینترتینمنت و سفرن کمپانی به عهده گرفته اند.
امتیازهایی که منتقدان به فیلم The Suicide Squad دادند

 


فیلم The Suicide Squad توانسته در راتن تومیتوز بر اساس ۶۵ نقد،  از۱۰۰ نمره ۹۸ را به دست بیاورد و در سایت متاکریتیک از ۲۴ نقد،  نمره۷۸ از  ۱۰۰ را به دست بیاورد. در یکی از نقدهای فیلم این اینگونه گفته شده است که داستان فیلم دارای موضوع جذاب و لذت بخش است و همچنین ارزش دنبال کردن را دارد و توازن خوبی بین شخصیت های فیلم برقرار شده است و به عنوان کاراکتر های مکمل خوبی جلوی دوربین حاضر شدند، درجه سنی این فیلم مناسب برای رده بزرگسال است، شخصیت کینگ شارک با صداپیشگی سیلوستر استالونه در این فیلم حضور دارد.

 برادران وارنر در ابتداتریلری از  فیلم جوخه انتحار(The Suicide Squad‎) را منتشر کردند، که دارای صحنه های بسیار پرخاشگرانه و کمدی و پُر زد و خورد بود، همچنین تعداد 12 پوستراز فیلم Suicide Squad نیز منتشر کرده بودند که یکی از آنها بی شباهت به فیلم‌های دوران جنگ ویتنام نبود، در پوسترهای منتشر شده شخصیت‌هایی چون کاپیتان بومرنگ، هارلی کویین، کینگ شارک، ریک فلگ،پیسمیکر، بلاد‌اسپرت، ویزل، رتکچر، ساوانت، آماندا والر،‌ تینکر و پولکا-دات دیده میشدند.

 

تاریخ انتشار فیلم جوخه انتحار(The Suicide Squad‎)

 

 

زمان انتشار فیلم جوخه انتحار(The Suicide Squad‎)  به دلیل شیوع کووید-19 این تاریخ به تعویق افتاد و سرانجام در6 آگوست 2021، برابر با 15 مرداد 1400 سینماها و سرویس HBO Max اکران شد.

 

بازیگران فیلم (جوخه انتحار) the suicide squad

 

 

کارگردان درفیلم  (جوخه انتحار) the suicide squad از بازیگران قدیمی که در محصول 2016 حضور داشتند و بازیگران جدید استفاده کرده است،  تماشاگران این فیلم هنگام مشاهده فیلم علاوه بر دیدن بازیگران قدیمی چون: آماندا والر با بازی وایولا دیویس (Viola Davis)، ریک فلگ و هارلی کویین با بازی مارگو رابی (Margot Robbie ) ، ادریس البا(Idris Elba )، جان سینا، یوئل کینامان شاهد حضور بازیگران جدیدی چون:  بلاداسپرت و رت کچر، پیس میکر،  سیلوستر استالونه، آلیس براگا و پیتر دیویدسون هستند.

 

 

همچنین در فیلم جوخه انتحار ۲۰۲۱  تعدادی از بازیگران  مانند: جوکر با بازی جرد لتو ، دد شات با بازی ویل اسمیت حضور ندارند. ستاره این فیلم یوئل کینامان (Joel Kinnaman) است،که او در این فیلم در نقش سرهنگ ریک فلگ بازی کرده است و پیتر کاپالدی (Peter Capaldi) در نقش اندیشه‌گر حضور پیدا کرده و پیت دیویدسون (Pete Davidson) در نقش بلک گارد بازی کرده است.

 

 

و همچنین آلیس براگا (Alice Braga) در نقش سول سریا به صحنه رفته و جای کورتنی (Jai Courtney) در نقش کاپیتان بومرنگ و سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) به عنوان صداپیشه پادشاه کوسه و جان سینا (John Cena) در نقش صلح‌طلب و ادریس البا (Idris Elba) در نقش بلاد اسپورت در این فیلم حضور پیدا کرده است.


خلاصه داستان فیلم  (جوخه انتحار) the suicide squad

 

 

داستان این فیلم خبر ازگروهی با عنوان  جوخه انتحاری 2 را می دهد که برای یک مبارزه بزرگ و ماموریت جدی در یک جزیره ای در آمریکای جنوبی به نام جزیره کورتو اتلس حاضر میشوند و آنها تلاش میکنند مکانی که مربوط به نازی ها میشود را از بین ببرند و این گروه در این جریان  با موجودی روبرو می شوند که دارای  نیروی استبدادی است  و در جزیره حکومت میکند این موجود قدرت این را دارد که افراد را کنترل کند.