بررسی بهترین انیمه ها سال ۲۰۲۱

ویدا باقری
۶ شهریور ۱۴۰۰
بررسی بهترین انیمه ها سال ۲۰۲۱
چندین سال است ساخت انیمه ها به یک صنعت پررونق تبدیل شده است، این انیمه ها به صورت فصلی منتشر می‌شود و در هر چهار فصل سال انیمه های زیادی ساخته و منتشر می شوند که یک سری از آنها، ادامه انیمه های ماه های گذشته است و یک سری دیگر از انیمه ها، کاملا جدید هستند و می خواهند شانس خود را در بین مخاطبان امتحان کنند.

در سال میلادی گذشته به دلیل شرایط به وجود آمده ناشی از ویروس کوید 19، دنیای سرگرمی کمی با مشکلاتی مواجه شد، به این صورت که ساخت و انتشار، بسیاری از سریال ها، انیمیشن ها کارتون ها، به حالت تعلیق درآمد، با گذشت نیمه سال ۲۰۲۱  خوشبختانه با کنترل نسبی انتشار ویروس کرونا به وسیله واکسیناسیون همگانی، و نیاز انسان به سرگرمی و افزایش روحیه شادی بخش، ساخت وانتشار انیمیشن ها در انواع ژانرهای مختلف و کیفیت‌های مختلف قوت گرفت وعناوین جذاب، رفته‌رفته در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

 چندین سال است ساخت انیمه ها به یک صنعت پررونق تبدیل شده است، این انیمه ها به صورت فصلی منتشر می‌شود و در هر چهار فصل سال انیمه های زیادی ساخته و منتشر می شوند که یک سری از آنها،  ادامه انیمه های ماه های گذشته است و یک سری دیگر از انیمه ها، کاملا جدید هستند و می خواهند شانس خود را در بین مخاطبان امتحان کنند.

لیست تعدادی از محبوب ترین و بهترین انیمه های 2021


انیمه Attack On Titan: The Final Season( حمله به تایتان)

 

ژانر این انیمه اکشن و ماجرایی محصول کشور ژاپن است، این انیمه محصول استودیو MAPPAمی باشد و نیمه اول آن شامل ۱۶ قسمت است،تاریخ پخش این انیمه ۷ دسامبر ۲۰۲۰ تا ۲۹ مارس ۲۰۲۱میباشد، کارگردانی انیمه حمله به تایتان ها به عهده یوئیچیرو هایاشی میباشد. این انیمه در رتبه پنجاه و هشتم، برترین محصولات تلویزیونی معرفی شد ودر آن بازیگرانی چون Josh Grelle، Marina Inoue، Yui Ishikawa، Yûki Kaji، و نقش بازی کرده اند.

 

انیمه Jujutsu Kaisen(جوجوتسو کایسن)

ژانر این انیمه ماجراجویی است و این انیمه Jujutsu Kaisen محصول شرکت MAPPA است و کارگردان آن سانگهو پارک است و در 24 قسمت ساخته شده است، تاریخ پخش این انیمه ۳ اکتبر ۲۰۲۰ تا ۲۷ مارس ۲۰۲۱ است.

 

انیمه Tokyo Revengers(انتقام جویان توکیو)

(انتقام جویان توکیو) در 18 قسمت تولید شده است و زمان پخش این انیمه  ۱۱ آوریل ۲۰۲۱ است، کارگردان این انیمه کوییچی هاتسومی میباشد، این انیمه محصول استودیو Liden Films است و  در این انیمیشن ای جی بکلس، لیزی فریمن، ویل چوی، تاکویا اگوچی , ستوشی هینو به ایفای نقش پرداخته اند.

 

انیمه My Hero Academia (آکادمی قهرمان من)

کارگردانی انیمه My Hero Academia (آکادمی قهرمان من) توسط کنجی ناگاساکی و  تومو اوکوبو و ماساهیرو موکای انجام شده است، این انیمه  محصول استودیو Bones است و تاریخ پخش آن ۲۷ مارس ۲۰۲۱ میباشد و در 18 قسمت تولید شده است. ژانر این انیمه اکشن, کمدی, قدرتی, مدرسه ای, پسرانه است.

 

انیمهHorimiya  (هوریمیا)

ژانر این انیمه عاشقانه میباشد، این انیمه محصول استودیوCloverWorksاست، تاریخ پخش انیمهHorimiya  (هوریمیا)۱۰ ژانویه تا ۴ آوریل ۲۰۲۱ است و در ۱۳ قسمت ساخته شده است و کارگردان این انیمه ماساشی ایشی‌هاما است.

 

انیمه SK8 The Infinity( اسکیت بی‌نهایت)

این انیمه  ورزشی محصول استودیو Bones است و تعداد قسمت های آن ۱۲ قسمت است، تاریخ پخش این انیمه ۱۰ ژانویه تا ۴ آوریل ۲۰۲۱ است وکارگردان( اسکیت بی‌نهایت)هیروکو آتسومی میباشد. دراین انیمه بازیگرانی چون Ciarán Strange، Kimmie Britt، Zeno Robinson، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

 

انیمه Wonder Egg Priority( اولویت تخم مرغ شگفت‌انگیز)

انیمه Wonder Egg Priority( اولویت تخم مرغ شگفت‌انگیز)یکی از آثار جذاب و مهیج سال ۲۰۲۱ است. کارگردانی آن را شین واکابایاشی به عهده گرفته است و تاریخ پخش آن ۱۳ ژانویه تا ۳۰ جون ۲۰۲۱ استو این انیمه در 12 قسمت ساخته شده است، شینجی نوجیماست.فیلم‌نامه‌نویس ژاپنی این انیمه است.

 

انیمه Beastars( جانوران)

کارگردان این انیمه شینیچی ماتسومی است، این انیمه تحت لیسانس نتفلیکس ومحصول استودیو Orange میباشد، در 24 قسمت تولید شده است و تاریخ پخش آن هفت ژانویه تا مارس ۲۰۲۱ است، ژانر این انیمه، روانشناختی، دراما،‌ شونن میباشد.