بررسی اولین تریلر رسمی اسپایدرمن راهی به خانه نیست

ویدا باقری
۹ شهریور ۱۴۰۰
بررسی اولین تریلر رسمی اسپایدرمن راهی به خانه نیست
فیلم سینمایی (مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست) در ادامه فیلمSpider-Man: Homecoming (2017) و فیلم Spider-Man: Far From Home (2019) ساخته شده است و کارگردانی این سری را جان واتس(Jon Watts) به عهده گرفته است ، او شخصی است که در زمان های گذشته Spider-Man: Homecoming و Spider-Man: Far From Home را جلوی دوربین برد

فیلم سینمایی (مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست) در ادامه فیلمSpider-Man: Homecoming (2017) و فیلم Spider-Man: Far From Home (2019) ساخته شده است و کارگردانی این سری را جان واتس(Jon Watts) به عهده گرفته است ، او شخصی است که در زمان های گذشته Spider-Man: Homecoming و Spider-Man: Far From Home را جلوی دوربین برد.

 

فیلم نامه Spider-Man No Way Hom اسپایدر من(راهی به خانه نیست) را کریس مک‌کنا(Chris McKenna) و اریک سامرز (Eric Sommers) نوشته اند و موسیقی متن این فیلم توسط مایکل جاکینو ساخته شده است،فیلمبرداری فیلم (مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست) از اکتبر 2020 آغاز شد و حدود 5 ماه بعد یعنی در مارس 2021 به پایان رسید.

 

سونی پیکچرز، بعد ازگذشت زمان طولانی یکی از محبوب‌ترین سری‌های خود، یعنی اولین تریلر فیلم Spider-Man No Way Home (مرد عنکبوتی : راهی به خانه نیست) را منتشر کرد، این تریلر دارای کیفیت بالایی نبود و صحنه و جزییات و نکته های زیادی در این تریلر دیده شد، مدت زمان پخش این تریلر 56:2 دقیقه بود و میتوان گفت تریلر Spider-Man No Way Home نیم ساعت اول فیلم را به طور مختصر به نمایش گذاشته است،فیلم (مرد عنکبوتی : راهی به خانه نیست) بیست‌وهفتمین فیلم دنیای سینمایی مارول میباشد.

 

درتیتراژ پایانی این تریلرشاهد این خواهیم بود که هویت مرد عنکبوتی توسط میستریو لو میرود، و پیتر پارکر (تام هالند) به خاطر اینکه هویتش لو رفته است دچاردردسرهای زیادی میشود، در موقعیت خطرناکی قرارمیگیرد، پیتر پارک به خاطر داستان مرگ میستریو محاکمه خواهد شد واو برای اینکه از این اتفاق جلوگیری کند، باید هویت واقعی خودش را مخفی کند و در این مسیر از استیون وینسنت (دکتر استرنج) که شخصیت اصلی فاز چهارم مارول است کمک میگیرد.

 

استیون وینسنت (استرنج ) برای کمک به پیتر پارکر، جادو و طلسمی را برای  فراموشی کل دنیا عرضه میکند تا همه هویت او را فراموش ‌کنند که او یک اسپایدرمن است و یک دنیای دیگررا با دنیای اصلی مارول ادغام میکند، این جادو زمان و مکان را برهم می‌زند و  نظم جهان دچار خلل میشود،  در این صورت است که دردسرهای جدید پیتر پارکر شروع میشود.

 

در تریلر Spider-Man No Way Home، سه شخصیت شرورو منفی به نام های گرین گابلین، الکترو و سند من وجود دارند،این سه شخصیت حضورمحسوسی در این تریلر دارند و همچنین شخصیت جذاب،دکتر اختاپوس نیز حضوردارد و توبی مگوایر و اندرو گارفیلد هم دراین تریلر دیده میشوند.

 

بر اساس شایعات مطرح شده، احتمال میرود همزمان با چند جهانی شدن مارول قهرمانان جدیدی به داستان اضافه شوند و قهرمانانی  که بسیار محبوب و پرطرفدارهستند  مانند، ددپول و تام هالند، اندرو گارفیلد و توبی مگوایر به این فیلم سینمایی اضافه شوند.

 

تاریخ انتشار Spider-Man No Way Home و بازیگران


 

تاریخ انتشار فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست ( Spider-Man No Way Home)در ١٧ دسامبر یا ٢۶ آذر ١۴٠٠ در سینماهای آمریکا میباشد، و بعد از گذشت چند هفته‌ توسط سرویس آنلاین دیزنی پلاس در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. جیمی فاکس، هالند، زندیا کلمن، بندیکت کامبربچ، آلفرد مولینا، جیکوب باتالون جی. بی اسموو، تونی ریوولوری و مریسا تومِی از بازیگران فیلم جدید مرد عنکبوتی هستند.