با رضوانی موتورز آشنا شوید

حسن مومنی
۴ آبان ۱۳۹۸
با رضوانی موتورز آشنا شوید
رضوانی موتور یک طراح خودرو ایرانی آمریکایی و تولیدکننده خودروی سوپر اسپرت با عملکرد بالا در کالیفرنیای آمریکا است. رضوانی موتور توسط فردیس رضوانی، یکی از طراحان خودروی سوپر اسپورت Vencer’s Sarthe تأسیس شد که قبلاً با استون مارتین و فراری کار می‌کرد.
رضوانی موتور یک طراح خودرو ایرانی آمریکایی و تولیدکننده خودروی سوپر اسپرت با عملکرد بالا در کالیفرنیای آمریکا است. رضوانی موتور توسط فردیس رضوانی، یکی از طراحان خودروی سوپر اسپورت Vencer’s Sarthe تأسیس شد که قبلاً با استون مارتین و فراری کار می‌کرد. محصول اصلی این شرکت، رضوانی بیست (Rezvani Beast) است، پروژه‌ای که توسط خود رضوانی تأمین مالی شده‌است.

فردیس رضوانی به عنوان یک پسر جوان ، آرزو داشت که درست مانند پدرش خلبان جنگنده ای شود. آقای رضوانی برای ایجاد هیجان شبیه پرواز هواپیمای جنگنده F-4 ، اقدام به طراحی و تولید یک اتومبیل فوق اسپرت کرد که به رانندگان این فرصت را می داد تا همان هیجان ها را در پشت فرمان تجربه کنند. آقای رضوانی تیم قدرتمندی از طراحان ، تولید کنندگان ، مهندسان و کارشناسان را جمع کرد که امروزه یکی از منحصر به فرد ترین محصولات با قیمت مناسب را در بازار تولید و ارائه دهند.خودرویی به نام تانک
تانک رضوانی یک تجربه رانندگی تمام عیار به عنوان توانمندترین وسیله نقلیه در داخل و خارج از جاده طراحی شده است.

مشخصات تانک
تانک، با اینکه هم نامش و طراحی‌اش را از خودروهای نظامی الهام گرفته‌است ، سلاح گرمی به همراه ندارد؛ اما به یک پیشرانه پرقدرت ۶.۴ لیتری هشت سیلندر V شکل، با قدرت خروجی ۵۰۰ اسب بخار و گشتاور ۵۸۳ نیوتن‌متر مجهز شده‌است. سطح بالای سیستم تعلیق خارج از جاده FOX و همچنین لاستیک هایی به همان اندازه توانمند که قابلیت های غیر قابل توقف در هر زمین را فراهم می کنند.
علاوه بر این، آپشن‌هایی چون دوربین حرارتی و پنل‌های ضدگلوله برای خریدار قابل سفارش خواهد بود تا این شاسی‌ بلند حس یک خودروی نظامی وآماده نبرد را داشته باشد.
همچنین دارای ترمزهایی با کارایی بالا که میتوان به ترمز پیستونی عظیم 16 اینچ و 8 پیستون قدرتمند اشاره کرد،
تانک دارای صندلی های ارگونومیک با بیش از 10 سبک مختلف که از حداکثر راحتی برای مشتری برخوردار است.
یک سیستم چهار چرخ توانا که می تواند در صورت نیاز برای استفاده در جاده ها فعال و غیر فعال شود.
این ماشین بسیار زیبا و قدرتمند دارای چراغهای کمکی زیبا که شب را در صدمی از ثانیه نورانی می کند.محافظت از پالس الکترو مغناطیسی
پالس های الکترو مغناطیسی پس از انفجار هسته ای تابش می شوند و دستگاه های الکترونیکی را غیرفعال می کنند و همچنین سلاح هایEMP که برای غیرفعال کردن سیستم های الکتریکی استفاده می شوند. تانک قابلیتی دارد که ازین پالس های الکترومغناطیسی در مقابل خودش دفاع کند.
تیم طراحی ایرانی رضوانی ادعا می‌کند که تانک، ظاهر خود را از خودروهای نظامی الهام گرفته ‌است؛ ولی به نظر می‌رسد که بدنه این شاسی‌بلند، بیشتر آینده‌نگرانه باشد تا نظامی...