فناوری SonicMaster (سونیک مستر) در لپ تاپ های ایسوس

ویدا باقری
۱۷ شهریور ۱۳۹۹
فناوری SonicMaster (سونیک مستر) در لپ تاپ های ایسوس
فرکانس‌های صوتی در بیشتر نوت‌بوک‌ها توسط اسپیکرهای کوچک درونی منتشر می‌شوند که باعث صدایی یکنواخت می شود. حال بر خلاف نوت بوک های قدیمی ، نوت بوک های ایسوس مجهز به تکنولوژی " سونیک مستر " از آمپلی فایرهایی ویژه با منبع تغذیه جداگانه سود می برند.
فرکانس‌های صوتی در بیشتر نوت‌بوک‌ها توسط اسپیکرهای کوچک درونی منتشر می‌شوند که باعث صدایی یکنواخت می شود. حال بر خلاف نوت بوک های قدیمی ، نوت بوک های ایسوس مجهز به تکنولوژی " سونیک مستر " از آمپلی فایرهایی ویژه با منبع تغذیه جداگانه سود می برند. که طنین صدا و همینطور میزان باس آن را افزایش دهد و ، با انجام پردازش دینامیکی بر روی صوت ، می تواند بهترین کیفیت صدا و بهترین آوای وتی مربوط به مکالمات و یا صدای انسان را برای شما به ارمغان بیاورد.


صدای پیشرفته ی SonicMaster (سونیک مستر) توسط ایسوس تنظیم شده که هدف آن ارائه ی صدای با کیفیت و بهتر از قبل بر روی نوت بوک یا لپ تاپ هاست. و با این هدف، با ترکیب سخت افزار، نرم افزار، و تنظیمات مربوطه، یک کدک کاملا حرفه‌ای عملکرد صدا را تضمین کرده، یک آمپلی‌فایر (بهبود یافته) صدایی بلندتر را در اختیارتان می‌گذارد و بلندگوها و محفظه‌های تشدید، صدای خروجی پر قدرت و باس عمیق‌تری را برای شما رقم می زند. 


پردازش بیشتر سیگنال نیز باعث می شود تا سخت افزار، پالایش نویز و افزایش شفافیت صدا تنظیم شود تا شما بتوانید صداهای بی نظیری را بشنوید. تکنولوژی " سونیک مستر " با عملیات باز تولید که بر روی صدا انجام می دهد ، قادر است تا کامل ترین طیف فرکانس صدا را در میان تمامی نوت بوک های کنونی تولید نماید البته فرقی نمی کند شما از اسپیکر استفاده می کنید یا از هدفون، با وجود این فناوری می توانید از صدای غنی تری لذت ببرید.زیرا SonicMaster با تغییر شکل امواج صوتی موجب شفافیت و کیفیت بهتر صدا می شود.شما می توانید با لپ تاپ های سری X صدایی فراگیر را تجربه کنید و لذت ببرید. مانند( نوت بوک X200MA ) که ترکیبی عالی از طراحی زیبا، سخت‌افزار پیشرفته صوتی و نرم‌افزار حرفه‌ای تنظیم صدا برای دستیابی به تجربه‌ای بی‌نظیر از کارایی صوتی در لپ‌تاپ ASUS X200MA است. به طور کل این دسته از لپ تاپ ها با استفاده از تکنولوژی سونیک مستر شما را در کیفیت غرق می کنند.نسل جدید نوت بوک های سری N ایسوس هم با نسخه ی پیشرفته ی سونیک مستر و چهار بلند گو نیز اخیرا تولید می شود که مدل N550 جزء اولین مدل های تولید شده از سری N جدید است که با نسخه Premium فناوری سونیک مستر ایسوس که با همکاری شرکت Bang & Olufsen ICEpower تولید شده، به همراه ساب ووفر اکسترنال در این سری، تجربه جدیدی از صدای شفاف و فراگیر را ایجاد می کند.


نوت بوک های Asus VivoBook Pro N580GD – M، ASUS VivoBook X543MA – NP، ASUS VivoBook X543MA – A، ASUS VivoBook K543UB – D، ASUS VivoBook F540NA – X، ASUS VivoBook X540UA – PLZ نیز چند نمونه از نوت بوک های ایسوس دارای سونیک مستر است.
در کل می توان گفت که نوت بوک های مجهز به " سونیک مستر " با برخورداری از اسپیکر های بزرگ ، می تواند رضایت بیشتری را برای مخاطبان داشته باشه باشد.